Jdi na obsah Jdi na menu

Vysledky utkání, dohodnuté zápasy ...

Zde můžete ostatní informovat kdy a s kým budete hrát a jak se vám dařilo. Včetně výsledku utkání.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mirek - Re: Andrýs - Raška

16. 6. 2010 21:40

Ahoj Pavle, je mi to líto, ale budeme muset náš zápas odložit na později. Asi bych se měl dát spíš na šachy než na tenis, když mě stále něco bolí. Mám zápas na antuce zrušit nebo půjdeš s někým jiným?

Pavel - Re: Re: Andrýs - Raška

16. 6. 2010 22:38

Kurt nemušiš rušit pujdu si zahrat. Jak budeš o.k. tak se ozvi.

17. 6. 2010 21:34

Nový termín pro zápas je pondělí 21.06.2010 v 16:00 antuka. Los jsem bohužel prohrál.

Pavel - Andrýs - Raška

15. 6. 2010 17:02

Ja upřednostnuji antuku tak budeme losovat.

15. 6. 2010 19:21

OK. Střihneme si kámen, nůžky, papír teď. Jak je to uvedeno v pravidlech. Otázkou je jen kdy.

15. 6. 2010 1:10

Ve čtvrtek od 16h antuka.

15. 6. 2010 15:49

Ahoj Pavle, pokud mi to zdravotní stav dovolí, tak si s tebou rád ve čtvrtek zahraji. Upřednostňuji ale umělý povrch před antukou. Snad ti to nebude vadit.

Mirek - Raška-Mikulčík

12. 6. 2010 9:56

Pondělí 18:00 antuka.

Mirek - Re: Raška-Mikulčík

14. 6. 2010 22:35

Zápas trval 3 hodiny 15 minut. Nejprve se chci omluvit, že jsem se zbytečně ve druhé setu rozčiloval. Byla to bitva od začátku do konce. Dík Tome. Hrál jsi dobře. Držím ti palce s Radkem.

Nahodil Jan - Důležitý zápas skupiny "A"

13. 6. 2010 11:04

Neděle 13.června 2010 v 18,00 se odehraje další zápas skupiny "A", v němž nastoupí Petr Vácha, který ve svém prvním zápase porazil Luboše Fichtu, a Jan Nahodil.
Zápas pravděpodobně určí pořadí ve skupině!

11. 6. 2010 21:46

Miloš mě v úvodu i na konci dobře potrápil. Chvílemi hrál velmi dobře. Při mu úspěch s Tomášem.

Mirek - Kdo má lehčí skupinu

9. 6. 2010 22:03

Otevírám diskuzi na téma, která skupina je nejsilnější a která naopak nejslabší. Já osobně si myslím, že nejhůř se bude postupovat ze skupiny A pak B nebo D a pak C. Jaké jsou vaše názory?

Mirek Raška - Raška-Mikulčík

28. 5. 2010 21:26

Na nedělu 30.05.2010 do 13:00 až 15:00 máme na antuce zapsaný zápas: Raška-Mikulčík

6. 6. 2010 8:52

Zápas jseme neodehráli, protože mám natažený sval.

28. 5. 2010 22:19